Interessante scholingsvoucher voor ondernemers
Interessante scholingsvoucher voor ondernemers Shutterstock

Opleidingsvoucher van € 1500 voor ondernemers in de gemeente Renkum

15 juni 2022 om 19:01 Zakelijk Deel je nieuws

Zoals je misschien weet zijn Renkum, Oosterbeek Wolfheze en Doorwerth onderdeel van het Food Valley Leerwerkloket. Maar wist je ook dat er in de Food Valley Regio een hele laagdrempelige opleidingsvoucher is voor ondernemers? Iedereen die het vliegwiel van zijn/haar bedrijf nog harder wil aanzwengelen, kan gebruikmaken van deze subsidieregeling t.w.v. €1500. De aanvraag gaat echt heel eenvoudig en zonder rompslomp. 

Voor deze mooie voucher is leeftijd onbelangrijk en maakt het niet uit of je een eenmanszaak, VOF, maatschap of BV hebt. En geldt voor elke branche: gezinscoaches, kappers, cybersecurity, lifestyle, horeca, fashion, freelance consultants. En alles daartussen. Het gaat om ondersteuning bij vragen als:

- Hoe kom ik aan meer klanten?
- Hoe presenteer ik mezelf meer als autoriteit?
- Hoe bereik ik een nieuwe doelgroep?
- Hoe verhoog ik mijn online vindbaarheid? (online marketing)
- Hoe verhoog ik mijn uurtarief?
- Hoe haal ik meer uit mijn netwerk?

Vanuit de voucher heeft de Nederlandse Ondernemers Academie uit Oosterbeek de afgelopen maanden als business coach een aantal ondernemers uit de regio mogen ondersteunen bij deze vragen. Met - al zeggen we het zelf - mooie resultaten. 

We kunnen ons zomaar voorstellen dat de Food Valley voucher ook voor (startende) ondernemers uit de gemeente Renkum interessant is.

Wil je wat meer info? Kijk even op https://de-noa.nl/voor-ondernemers  

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie

Meest gelezen

advertentie