
Papiertentoonstelling langer open in Renkum
24 oktober 2018 om 17:11 AlgemeenDe tijdelijke pop-up papiertentoonstelling blijft tot het einde van dit jaar open. Dat laat Stichting Papiergeschiedenis Renkum-Heelsum weten. De pop-up papiertentoonstelling zou tot half oktober te zien zijn, maar mede door extra steun van papierfabriek Smurfit Kappa Parenco en het toegenomen bezoek is de tentoonstelling verlengd tot 31 december dit jaar.
RENKUM - Kees van Dongen, een van de initiatiefnemers van de papiertentoonstelling: “We zijn erg blij dat Smurfit Kappa Parenco ons financieel ondersteunt. Daarmee kunnen we de huur betalen. Ook het bezoek komt op gang. Gemiddeld komen hier nu tussen de 15 en 20 bezoekers per dag. Om verdere groei en continuïteit te waarborgen zijn we op zoek naar 40 tot 50 vrijwilligers. Net zo belangrijk zijn sponsoren om een startkapitaal te verwerven. Er zijn minimaal 100 particuliere donateurs nodig die jaarlijks 25 euro bijdragen. Ook zijn minstens 100 bedrijven nodig die jaarlijks minimaal 50 euro doneren. Gelukkig hebben de eerste sponsoren zich al gemeld.”
Nu is het museum nog gevestigd in het voormalige winkelpand van Zeeman aan de Dorpsstraat, maar in de nabije toekomst zou het museum ook een andere definitieve plek in Renkum kunnen krijgen.





