
Bakkershaag Open van start
19 augustus 2025 om 18:25 TennisRENKUM Het aantal inschrijvingen voor het Bakkershaag Open Weekend Tennis- en Padeltoernooi loopt gestaag op. Vooralsnog hebben 241 sporters zich aangemeld. Geen uniek aantal, vertelt voorzitter Rick Hakemulder.
De sponsoren Webo en Trendesign dragen financieel bij aan dit toernooi. “We zijn content en vinden het bijzonder om elk jaar weer zoveel mensen te mogen ontvangen.” Het meerdaagse toernooi, van 27 tot en met 29 augustus, wordt voor de vijfde keer gehouden op het sportcomplex van multifunctioneel centrum Doelum. Pittige sportiviteit en gezelligheid lopen er dwars door elkaar heen. “Bij ons staat gezelligheid altijd voorop”, zegt Hakemulder, de jongste voorzitter (29) van Bakkershaag ooit. “Maar we begrijpen natuurlijk dat winnen ook belangrijk is. Voor ons betekent het vooral verbinden en samen een mooi, gezellig toernooi neerzetten. Dat maakt dit evenement elk jaar weer iets om reikhalzend naar uit te kijken.”
Door Gert Budding
En dat is geen luchtfietserij. Er wordt driftig uitgekeken naar het toernooi, dat regionale belangstelling trekt. Bakkershaag organiseert vaker toernooien waarbij vooral families betrokken zijn. Lidy de Jager, Ronne Budding en Noëlle Struijk zorgen dit jaar voor de organisatie. “De afgelopen weken en komende week zijn zij druk met het reilen en zeilen tijdens het toernooi. Van het plannen van de wedstrijden tot het regelen van feestelijkheden naast het sportieve aspect”, aldus een opgetogen Hakemulder.
Het complex van Bakkershaag is onlangs uitgebreid en telt nu vijf padelbanen. Een van de vijf tennisbanen werd daarvoor opgeofferd.








