Afbeelding

Aline Huijgen lanceert Talentenmarkt

20 juli 2022 om 09:56 Overig

Aline Huijgen: ‘Je talent ontdekken is belangrijk’

RENKUM Als één van haar laatste officiële handelingen zou voormalig kinderburgemeester Aline Huijgen op 9 juli een Talentenmarkt houden. Omdat er te weinig belangstelling was, werd dat echter verplaatst. Renkum voor Elkaar pakt nu de draad op en gaat met het idee verder.

Gert Budding

Donderdagmiddag overhandigde Aline Huijgen, in de voormalige Albert Schweitzer school, symbolisch het idee in de vorm van een cheque aan Ilja de Vries van Renkum voor Elkaar, een brede netwerkorganisatie die zich inzet voor sociaal welbevinden.

“Je talent ontdekken is belangrijk”, doceert de afgetreden Aline Huijgen, die de afgelopen twaalf maanden kinderburgemeester was van de gemeente Renkum. In die periode vroeg ze aandacht voor haar thema, ’Ontdekt je talent.’ Zelf zegt ze daarover: “Ik vind het belangrijk dat iedereen zijn/haar talent kan ontdekken, zodat je niet onzeker hoeft te zijn.” De Talentenmarkt was dan ook het evenement waar kinderen kennis konden maken met nieuwe en voor hen onbekende activiteiten, zoals free running, theater en streetdance.

“Alines idee is echt zo goed”, gaat Ilja de Vries verder. “Dat is iets waar we als Renkum voor Elkaar helemaal achter staan. Iedereen heeft een ander talent en het is niet altijd makkelijk om erachter te komen waar je goed in bent. Het is jammer dat de Talentenmarkt zaterdag niet door kon gaan. Maar met dit idee gaan we graag aan de slag.” 

Er zijn gesprekken om een nieuwe editie van de Talentenmarkt in het najaar te organiseren, op dit moment is daar nog niets over bekend.

Voormalig kinderburgemeester Aline Huijgen (met tasje) overhandigd haar idee van de Talentmarkt aan Ilja de Vries van Renkum voor Elkaar.
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie