Burgemeester Agnes Schaap feliciteerde mevrouw Dory Wesseling in Oosterbeek voor haar 100ste verjaardag.
Burgemeester Agnes Schaap feliciteerde mevrouw Dory Wesseling in Oosterbeek voor haar 100ste verjaardag.

Dory is 100 jaar

28 december 2022 om 10:13 Overig

OOSTERBEEK Op 22 december bezocht burgemeester Agnes Schaap mevrouw Dory Wesseling in Oosterbeek voor haar 100ste verjaardag. De burgemeester feliciteerde haar namens de gemeente Renkum.

Dory Wesseling is geboren in Arnhem. Dory heeft een goede jeugd gehad, kon goed met zusters en broers overweg. Ze heeft de oorlog meegemaakt en is tijdens de oorlog heel erg ziek geweest (longonsteking). Ze heeft daar een jaar last van gehad. Mevrouw heeft twee dochters, Ellen en Wilma. Ze is gescheiden van haar eerste man en weduwe van haar tweede man. 

Tot ongeveer vier jaar geleden vond ze het fijn om te bridgen, ze zat bij een bridgeclubje. Ook beleefde zij veel plezier aan breien, borduren en kleding maken. Ze is altijd erg creatief geweest. 

Dory Wesseling heeft op een notariskantoor gewerkt, toen ze gescheiden was heeft ze bij de Bijenkorf gewerkt. Daar kreeg ze meteen een vast contract op de gordijnen afdeling. Daarna heeft ze nog bij Delta lloyd gewerkt. 

Ze bezocht al enige tijd de dagbesteding Doarps-Eijn van Verburgt-Molhuysen Staete. Ze woonde toen, met veel steun van haar dochters, zelfstandig in Arnhem. Sinds enige jaren woont zij ook bij VMS.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie