Benjamin Maria wordt door Duno oefenmeester Eric Meijers gekoesterd.
Benjamin Maria wordt door Duno oefenmeester Eric Meijers gekoesterd. gertbudding.nl

Opnieuw hoofdrol voor Benjamin Maria

8 september 2024 om 10:48 Overig

DOORWERTH Opnieuw een hoofdrol voor Benjamin Maria. De Duno speler scoorde zaterdag in het bekerduel tegen Quick 1888 twee keer waarmee de ploeg van oefenmeester Eric Meijers vrijwel zeker is voor een vervolg in de KNVB-beker.

Door Gert Budding

Quick 1888 had maling aan de reputatie van Duno. De Nijmegenaren spelen een klasse lager maar toonden geen enkele angst. Meerdere keren werd de achterhoede van Duno in verlegenheid gebracht. Nadrukkelijk moet worden aangemerkt dat doelman Stijn Arndts voortreffelijk zijn doel verdedigde. Hij reageerde uiterst bekwaam op pittige inzetten. Duidelijk blijkt dat de goalie meer zelfvertrouwen toont en de achterste linie naar behoren stuurt. Hij moest echter een keer capituleren. Duno liet het initiatief gedurende het eerste kwart van de eerste helft aan de bezoekers, kennelijk met in de gedachte ‘laat ze maar even stoeien, ze raken wel uitgeput’. Niets bleek minder waar. Duno had nagenoeg de gehele wedstrijd de handjes vol aan het driftige spel van Quick 1888 dat vaak leuk combineerden, echter niet altijd effectief. Desondanks moest doelman Stijn Arndts zijn talenten etaleren.

Even een onoplettendheid in de Nijmeegse defensie betekende 1-0. Jardell Kruidbos stuurde Benjamin Maria met een splijtende pass de diepte in, de behendige spits scoorde beheerst. Het was overigens een van de beste momenten van aanvoerder Jardell Kruidbos die zaterdag vaak expressie miste, hij werd door Eric Meijers gewisseld. Opnieuw kwam Benjamin Maria in de schijnwerpers. Nu kreeg hij een afgemeten pass van Niels Willems: 2-0.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie